Kauber

Kauber to firma specjalizująca się w produkcji ekranów projekcyjnych przeznaczonych do kina domowego, a także do profesjonalnych instalacji biznesowych w placówkach edukacyjnych czy obiektach kongresowych. Produkty tej marki to doskonały wybór dla osób szukających kompromisu między ceną i jakością wykonania.

Pod względem technicznym i technologicznym urządzenia marki Kauber są dostosowane do wszelkich norm obowiązujących na terenie Unii Europejskiej.

Wśród urządzeń tej marki znajdziesz ekrany przeznaczone do zabudowy, montowane na ścianie lub suficie, a także instalowane na stojakach. Klienci mają możliwość personalizowania wybranych parametrów produktów takich jak rozmiar powierzchni projekcyjnej, format czy typ zastosowanej tkaniny. Cechami charakterystycznymi ekranów tej firmy są bardzo eleganckie, wykonane z dużą dbałością kasety w matowych oraz błyszczących kolorach, skuteczne systemy napinaczy (zastosowane w wybranych rodzajach ekranów) zapobiegające fałdowaniu się materiału projekcyjnego oraz zróżnicowana gama dostępnych rozmiarów. W ofercie tej firmy znajdziesz zarówno produkty do kina domowego o szerokości niespełna 2 metrów, jak i bardzo duże, 12-metrowe ekrany przeznaczone do dużych sal konferencyjnych i widowiskowych.

Asortyment Kauber to również rozmaite rodzaje uchwytów do ekranów oraz telewizorów. Wśród nich znajdziesz produkty służące do montażu urządzeń projekcyjnych na ścianie i suficie, a także specjalne windy do sufitów podwieszanych. Ogromną zaletą tego rodzaju produktów jest możliwość płynnej regulacji ustawienia wysięgników, dzięki czemu rzutniki można zamontować, a następnie ustawić pod odpowiednim kątem względem ekranu projekcyjnego. Warto również wspomnieć o zabezpieczeniach takich jak podwójne mechanizmy krańcowe (w wybranych produktach), które zwiększają bezpieczeństwo użytkowania. Windy sufitowe są wyposażone w niezawodne silniki pozwalające na płynne zdalne sterowanie wysuwaniem projektora z podwieszanej konstrukcji sufitowej.


Kauber proponuje również bogaty wybór nowoczesnych akcesoriów, wśród których warto wymienić moduły radiowe przeznaczone do sterowania ekranami, roletami i windami sufitowymi, samouczące się odbiorniki podczerwieni oraz estetycznie wykonane piloty współpracujące z wybranymi odbiornikami oraz silnikami Somfy.

Kauber

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

Management firm z pewnością doceni ekrany z serii Kauber Inceiling oraz White Label przeznaczone do montażu w salach konferencyjnych. Modele te mają aluminiowe, elegancko prezentujące się obudowy. Kauber Inceiling w wersji Tensioned jest dodatkowo wyposażony w system napinaczy stabilizujący tkaninę podczas projekcji, co zapobiega fałdowaniu się materiału oraz pozwala na uzyskanie doskonale odwzorowanych proporcji obrazu.

W portfolio produktowym marki Kauber znajdziesz również ekrany dedykowane na rynek edukacyjny. Seria Frame to ekrany wyposażone w stabilne obramowanie, które sprawia, że tkanina projekcyjna jest idealnie napięta ze wszystkich stron, a co za tym idzie – wyświetlany na niej obraz ma zawsze właściwe proporcje.

Ekrany wielkoformatowe Kauber są przeznaczone do instalacji w centrach kongresowych, teatrach czy salach widowiskowych. Możesz również nabyć produkty montowane na konstrukcjach kratowych.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę