Brightsign

Analitycy przewidują, że wartość rynku Digital Signage podwoi się w ciągu najbliższych kilku lat. Rozwiązania tego typu już dziś stają się wszechobecnym elementem krajobrazu biznesowego. Jednym z największych producentów oprogramowania oraz Media Playerów, które wykorzystujemy w realizacjach AV z udziałem systemów DS, jest amerykańska firma Brightsign.

Playery DS od Brightsign to urządzenia o relatywnie niskiej cenie, odznaczające się łatwością użytkowania oraz wysoką niezawodnością. Sprzęty te oferują rozbudowane funkcjonalności z zakresu przekazywania treści na wyświetlacze Digital Signage oraz ściany wideo, natomiast sam asortyment zawiera produkty przeznaczone do wykorzystania w zróżnicowanych środowiskach: centrach kontroli danych, biurach, placówkach retailowych i handlu detalicznego, a także mniejszych restauracjach (menu boardy).


Playery Brightsign oferują najnowsze standardy pracy z wyświetlaczami DS. Produkty działają w oparciu o technologię przyspieszonego HTML, odtwarzają zasoby CSS oraz Javascript, więc możesz za ich pomocą zaprezentować niemal dowolną warstwę graficzną wzbogaconą o brandowe kolory, animacje, przejścia czy efekty specjalne.

Do tego należy doliczyć wejścia HDMI 2.0, przesyłanie obrazu w bardzo dobrej jakości od 1080p (w przypadku podstawowych modeli) do 4K (w najmocniejszych jednostkach), odtwarzanie strumienia IP, a także wsparcie dla kodeków H.265. Dzięki temu możesz tworzyć zarówno statyczne, jak i animowane szablony treści z udziałem grafik oraz filmów. Ponadto content będzie zawsze samoczynnie dopasowywać się do rozmiaru wyświetlaczy. Najmocniejsze modele są przystosowane do transmitowania TV na żywo.


Dużą zaletą playerów Digital Signage Brightsign jest szeroki zakres formatów mediów. Znajdziesz w nich obsługę kodeku H.265. Jest on w stanie obsłużyć obraz o rozdzielczości nawet 8K, kadencję obrazu do 300 klatek oraz głębię kolorów do 16 bitów. Dodatkowo urządzenia doskonale poradzą sobie m.in. z formatem FHD (.ts, .mp4 itp.), obrazami PNG czy JPG.


Wybrane modele są wyposażone w dwukierunkowe porty GPO oraz geofencing. Funkcjonalności te doskonale sprawdzają się w branży reklamowej, ponieważ pozwalają na tworzenie reguł wyświetlania contentu związanych z działaniem użytkownika na wyświetlaczu DS czy lokalizacją samego wyświetlacza.


Producent oferuje dostęp do bardzo dobrego oprogramowania działającego w formie subskrypcji. Aplikacja Brightsign Network pozwala na zarządzanie całą siecią Digital Signage, zdalne edytowanie i dostarczanie treści na wyświetlacze, a także uwalnia Cię od konieczności utrzymywania własnej sieci.

BrightSign

Zastosowane rozwiązania:

Skorzystaj z Brightsign Network i poznaj prawdziwą moc zarządzania contentem na wyświetlaczach Digital Signage. Korzystając z tego oprogramowania, będziesz tworzyć specjalne tagi, by kategoryzować konkretne szablony, a następnie wywoływać je za pomocą personalizowanych reguł. Dodatkowo dzięki opcji dodawania list zadbasz o to, by między kolejnymi komunikatami czy treściami nie pojawiały się długie przerwy. Wszystkie dane analityczne oraz konfiguracyjne zabezpieczysz skutecznym algorytmem szyfrującym dostępnym zarówno w usłudze chmurowej, jak i w aplikacji na komputery PC.

Oprogramowanie Brightsign Network to kompleksowa usługa, która pozwoli Ci również na generowanie szczegółowych danych diagnostycznych oraz analitycznych. Szybko dowiesz się, w jakim stanie technicznym są poszczególne ekrany, sprawdzisz czas ich wykorzystania i parametry pracy. Możliwość tworzenia, a także delegowania uprawnień pozwoli Ci zbudować zespół odpowiedzialny za monitorowanie określonych aspektów funkcjonowania infrastruktury DS. Dzięki temu przykładowo dział marketingu będzie mógł w prosty sposób edytować i przesyłać na wyświetlacze nowe komunikaty informacyjne oraz reklamowe, a technicy będą mieć zawsze dostęp do aktualnych parametrów wydajności.

Użytkownicy mogą korzystać również z darmowej aplikacji Brightsign Author instalowanej na komputerze stacjonarnym w biurze. Za jej pomocą stworzysz i rozdystrybuujesz treści, a także będziesz zarządzać contentem na wyświetlaczach DS. Oprogramowanie daje Ci dostęp do intuicyjnego interfejsu oraz bogactwa funkcji. Dzięki niemu stworzysz niestandardowe szablony jedno i wieloekranowe, ustawisz zapętlone listy odtwarzania, a także dołożysz dodatkowe kanały wyświetlania takie jak media na żywo, Twitter czy Flickr.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę