PEXIP

Pexip to innowacyjne oprogramowanie, które przełamuje schematy tradycyjnego przesyłania informacji, pozwalając na uproszczoną komunikację między różnymi klientami HTTP, aplikacjami i urządzeniami. Wszystko to przy zachowaniu bardzo dobrej jakości połączenia oraz standardach zabezpieczeń odpowiednich dla poufnych danych. Produkt ten jest wykorzystywany przez prestiżowych klientów korporacyjnych, kluczowe instytucje rządowe, banki, przedsiębiorstwa energetyczne czy jednostki służb specjalnych.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki rozwiązaniom Pexip


Oprogramowanie Pexip jest wykorzystywane w połączeniu z terminalami wideokonferencyjnymi SIP (pochodzącymi od firm takich jak Cisco czy Poly). Głównym produktem w portfolio marki jest Secure Spaces, które pozwala na komunikację, ale nie z wykorzystaniem chmury Microsoft, lecz Twojej własnej – opartej na wewnętrznych serwerach firmy. Dzięki temu możesz prowadzić spotkania bez podłączania się do zewnętrznej sieci. Elastyczność tego rozwiązania doskonale sprawdza się w nieoczekiwanych sytuacjach. Warto pamiętać, że oprogramowanie można rozbudować o dodatkowe rozszerzenia i funkcjonalności.

Przeniesienie źródła połączenia diametralnie zwiększa bezpieczeństwo, minimalizując ryzyko włamania, kradzieży danych bądź podsłuchania rozmowy. Za sprawą bardzo rygorystycznie zaimplementowanych, a  do tego dodatkowych, skalowalnych zabezpieczeń możesz dostosować system do lokalnych wymagań bezpieczeństwa: przechowywania czy przesyłania danych.


Przejmij pełną kontrolę nad danymi


Korzystając z Pexip, zyskujesz dostęp do szczegółowych informacji oraz zapisów rozmów, czyli pakietów danych całkowicie niezależnych od organizacji, w której pracujesz i przebywasz na co dzień. Dostęp do nich będziesz mieć tylko Ty, a także upoważnione przez Ciebie osoby. Jeśli potrzebujesz większego bezpieczeństwa, pamiętaj, że system można rozbudować o dodatkowe wtyczki. Personalizowane formularze autoryzacyjne, pętle walidacyjne, a także integracja z tzw. architekturą Zero Trust to tylko niektóre z nich.


Pexip Infinity: wideokonferencja bez ograniczeń


Poznaj pełny potencjał wideokonferencji, przełamując jej wszystkie ograniczenia. Drugim, polecanym przez nas rozwiązaniem jest Pexip Infinity, czyli oprogramowanie integrujące różne światy wideokonferencyjne. Wykorzystując ten produkt, możesz prowadzić spotkania online z pracownikami wykorzystującymi różne, nawet leciwe terminale wideokonferencyjne, smartfony, tablety, laptopy, aplikacje i przeglądarki internetowe. Co więcej, każda z osób uczestniczących w spotkaniu będzie czerpać korzyści z bardzo dobrej jakości obrazu i dźwięku, a także udostępniania prezentacji.

Pexip

Zastosowane rozwiązania:

Marki:

Odbiorcy:

Pexip jest partnerem firmy Microsoft, więc oprogramowanie doskonale integruje się z aplikacjami tego giganta technologicznego. To oznacza dostęp do najnowszych aktualizacji, możliwość korzystania z nowych funkcjonalności zaraz po wypuszczeniu ich na rynek, a także wsparcie techniczne w języku polskim w przypadku problemów. Wdrożenie oprogramowania może odbywać się za pośrednictwem własnego centrum danych, chmury wewnętrznej bądź zewnętrznej. Klienci mogą również zdecydować się na opcję łączoną, czyli instalację serwerów w obu przestrzeniach.

Przyjemne doświadczenia podczas spotkań online to jeden z głównych profitów oferowanych przez twórcę oprogramowania. Korzystając z Pexip sprawiasz, że każdy z uczestników wideokonferencji zostanie dostrzeżony i usłyszany. Software eliminuje puste okienka, wysuwając na pierwszy plan to, co naprawdę istotne, czyli twarze uczestników meetingu. Pracownicy mogą dołączać do spotkania za pomocą jednego przycisku, natomiast osoby dodane do listy zaufanej łączą się z innymi, pomijając proces oczekiwania na zatwierdzenie w wirtualnym lobby. Oczywiście program wyposażony jest w funkcje takie jak nagrywanie rozmowy, planowanie spotkań przez Outlook, tworzenie pokoi czy prowadzenie czatu w spotkaniu.

Pexip daje Ci dostęp do wirtualnego, rozproszonego i inteligentnego środowiska wideokonferencyjnego, które nie tylko zwiększy wydajność prowadzenia spotkań zdalnych, ale także pozwoli Ci uwypuklić cechy charakterystyczne Twojego brandu. Wybierz kolor i rozmiar fontu, prześlij własne ikony, obrazy tła, napisy w wybranym języku, a także wiadomości głosowe, które będą odtwarzane uczestnikom spotkania podczas oczekiwania w lobby. Nie przegap okazji, by zrobić dobre wrażenie.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę