Logitech

Jak udoskonalić korzystanie z zasobów cyfrowych tak, aby ułatwić życie wielu osób? Szwajcarska firma Logitech od wielu lat zajmuje się tworzeniem urządzeń elektronicznych, skupiając się nie tylko na samym produkcie, lecz przede wszystkim na jego użytkownikach.

Wieloletnia praktyka słuchania potrzeb odbiorców, a także korzystanie ze źródeł naukowych podczas konstruowania ergonomicznych sprzętów wyniosło firmę na pozycję jednego z największych liderów w swojej branży oraz zapewniło jej prestiżowe miejsce na mapie gigantów technologicznych znajdujących się w Dolinie Krzemowej.

Produktów szwajcarskiej marki nie mogło zabraknąć w portfolio rozwiązań audiowizualnych naszej firmy. W świecie biznesu do najbardziej cenionych sprzętów Logitech należą urządzenia wideokonferencyjne, które pozwalają na prowadzenie spotkań zdalnych oraz koordynację pracy podwładnych w komfortowych warunkach. Asortyment tej marki polecamy wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwom świadczącym usługi lub prowadzącym działania na odległość, a także uczelniom wyższym, szkołom, organom administracji publicznej i wszelkiego rodzaju wysoce wyspecjalizowanym organizacjom.

Produkty Logitech są projektowane i konstruowane w Szwajcarii na podstawie szczegółowych badań prowadzonych przez światowej sławy interdyscyplinarny zespół badawczo-rozwojowy. Skupienie się na użytkowniku podparte dogłębnymi analizami funkcjonowania ludzkiego ciała i specyfiki pracy przy stanowiskach komputerowych przyczynia się do powstawania urządzeń, które można podsumować dwoma słowami: doskonała ergonomia.


Do najbardziej znanych kategorii produktowych Logitech należy zaliczyć sprzęt audio i wideo, urządzenia mobilne oraz peryferyjne dla branży IT, asortyment dedykowany do przesyłania strumieniowego oraz współpracy zdalnej. W ostatnim z wymienionych segmentów zawarte są wszelkiego rodzaju rozwiązania wideokonferencyjne. Wśród nich znajdziesz: kamery do prowadzenia konferencji – biurkowe, przenośne, typu PTZ, a także profesjonalne wideobary All-In-One, ekrany dotykowe do obsługi spotkań zdalnych czy sieciowe kontrolery IP, zestawy słuchawkowe audio i akcesoria.


Jeśli szukasz sprzętu wideokonferencyjnego do małej, średniej lub dużej sali spotkań, zapoznaj się z produktami oferowanymi przez firmę Logitech. Elegancki, minimalistyczny wygląd połączony z rozmaitymi funkcjami audio i wideo czynią ze sprzętów tej marki doskonałe wsparcie biznesu. Automatyczne kadrowanie oraz śledzenie twarzy uczestników spotkania, zdalne sterowanie, optymalizacja głosu, a także wsparcie technologiczne to tylko niektóre atuty, które sprawiają, że – planując rozwój firmy – powinienieś zatrzymać się na dłużej przy ofercie Logitech.

Logitech

Zastosowane rozwiązania:

Wynieś spotkania zdalne na wyższy poziom, korzystając z profesjonalnego sprzętu wideokonferencyjnego Logitech dla biznesu. Skorzystaj z pełnej mocy funkcjonalności oferowanych przez kamery i wideobary: wysokiej rozdzielczości, automatycznego kadrowania twarzy uczestników, autonaświetlenia obrazu, które zwiększa widoczność rozmówców, a także optymalizacji głośności wypowiadanych słów oraz intuicyjnego sterowania lokalnego lub zdalnego. W ten sposób stworzysz warunki dopasowane do zmieniających się modeli pracy i zaoferujesz swoim pracownikom możliwość wzięcia udziału w ważnych procesach firmowych podczas podróży.

Prosta instalacja typu plug-and-play (w wybranych urządzeniach), rozmaite możliwości montażu oraz zminimalizowana ilość połączeń kablowych podnosi standard uruchamiania wideokonferencji. Nie musisz tracić czasu na konfigurowanie sprzętu, gdyż to on, samodzielnie, dostroi wszelkie parametry konieczne do prowadzenia spotkania w komfortowych warunkach. Kompatybilność z popularnymi platformami komunikacyjnymi oraz łatwy w obsłudze interfejs pozwolą Ci zorganizować konferencję w każdym miejscu na świecie przy minimalnym nakładzie pracy.

Zwróć uwagę także na nowoczesne urządzenia audio. Znajdziesz wśród nich mobilne zestawy głośnomówiące, które pozwalają na prowadzenie konferencji poza miejscem pracy: w domu, w samochodzie czy podczas podróży pociągiem, indywidualne zestawy do współpracy wideo typu plug and play z funkcją kształtowania wiązki i automatycznej korekcji naświetlenia twarzy, a także headsety bezprzewodowe z delikatnymi, skórzanymi nausznikami oraz pałąkiem.

Uzupełnieniem sprzętu wideokonferencyjnego Logitech są funkcjonalne akcesoria, które ułatwią Ci pracę z kamerami oraz headsetami. Do najbardziej przydatnych produktów można zaliczyć wytrzymałe, płaskie uchwyty montażowe z funkcją prowadzenia kabli, przyciski pozwalające na zdalne uruchamianie sprzętu konferencyjnego czy dodatkowe mikrofony rozszerzające dedykowane do dużych sal spotkań.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę