Logitech: rozwiązania VC do pracy zdalnej i hybrydowej

Poznaj moc sztucznej inteligencji oraz szerokiej kompatybilności z platformami wideo. Najnowsza seria produktów Logitech, lidera w zakresie wideokonferencji, jest przeznaczona dla firm wdrażających zdalny, a także hybrydowy model pracy. Urządzenia te są dedykowane do małych, średnich i dużych sal konferencyjnych. Zobacz, jak rozwiązania szwajcarskiej marki przełamują granicę między światem wirtualnym i rzeczywistym.

Rozwiązania Logitech są wstępnie skonfigurowane i gotowe do wdrożenia, a następnie uruchomienia w firmie. Możesz je wykorzystać w biurze bądź sali konferencyjnej o praktycznie dowolnej wielkości czy aranżacji. Przedstawiamy urządzenia, dzięki którym stworzysz kompleksowy, innowacyjny system do współpracy wideo.


Logitech Rally Bar – nowy wymiar spotkań zdalnych


Rally Bar to nowoczesny wideobar wyposażony w system sztucznej inteligencji opartej na ludzkiej percepcji. Urządzenie ma na pokładzie dwie kamery. Pierwsza z nich odpowiada za właściwe eksponowanie mówcy - samodzielnie dopasowuje ona kadr, oświetlenie i kompozycję do warunków panujących w pokoju spotkań. Druga kamera śledzi pomieszczenie, by zmienić widok wyświetlania, gdy ktoś włączy się do rozmowy. Spotkania wideo mogą być uruchamiane jednym dotknięciem za pomocą skonfigurowanego TAP-a. Nie potrzebujesz komputera ani smartfona.Logitech Rally Bar został wyposażony w potężne rozwiązania audio. Adaptacyjne formowanie wiązki, automatyczna optymalizacja tonów, a także redukcja hałasów otoczenia sprawiają, że głos mówcy dokładnie wypełnia pomieszczenie, zawsze wybrzmiewa głośno, wyraźnie i bez jakichkolwiek zakłóceń.

Innowacyjne technologie to nie wszystko, dlatego na pokładzie wideobarów Logitech znalazły się doskonałej jakości kamery 4K z bezstratnym, nawet 15-krotnym zoomem, szerokim polem widzenia od 90 do 260 stopni (w zależności od modelu). Warto również wspomnieć o tym, że wybrane Rally Bary mogą być wzmocnione mocą do 7 paneli mikrofonowych.


Urządzenia są dostępne w różnych wariantach dedykowanych do małych, średnich i dużych sal spotkań, więc z łatwością znajdziesz wśród nich sprzęt spełniający Twoje potrzeby.


TAP i TAP IP - kontrolery dotykowe do sal konferencyjnych


Kontrolery do spotkań wideo Logitech TAP i TAP IP to produkty, dzięki którym dołączysz do rozmowy jednym kliknięciem. Czujnik ruchu automatycznie wykryje, że znalazłeś się w pobliżu, więc nie musisz tracić czasu na uruchamianie urządzenia. Oprogramowanie TAP-a może być skonfigurowane z Twoim firmowym kalendarzem, a za sprawą szerokiej kompatybilności z platformami wideo (m.in. MS Teams, PEXIP, ZOOM oraz Google Meet) łatwo dołączysz do dowolnego spotkania online. Do tego należy doliczyć bezproblemowe udostępnianie treści podczas wideokonferencji – bezprzewodowo bądź z użyciem HDMI.


TAP jest wyposażony w duży ekran o przekątnej 10’1 cala, który został pokryty powłoką oleofobową i odblaskową. Dzięki temu urządzenie zawsze prezentuje się prestiżowo. Nowoczesne systemy prowadzenia kabli eliminują naprężenia z tyłu oraz na podstawie urządzenia. TAP może być zamontowany na stole konferencyjnym oraz na ścianie.

Panele mikrofonowe do bardzo przestronnych sal spotkań


Modułowe panele mikrofonowe Rally zwiększą zasięg Twojego systemu wideokonferencyjnego, sprawiając, że będziesz mógł z niego korzystać w bardzo dużych pomieszczeniach. Produkty są wyposażone w technologię redukcji hałasu oraz zestaw adaptacyjnych mikrofonów formatujących wiązki. Dzięki temu dźwięk generowany przez te urządzenia jest zawsze czysty i brzmi naturalnie. Płaska konstrukcja w połączeniu z uproszczonym systemem prowadzenia kabli pozwala na montaż zarówno na biurku, jak i na suficie.Na wierzchniej pokrywie znajduje się przycisk wyciszenia oraz dioda LED sygnalizująca tryb działania. Dzięki temu przez cały czas możesz śledzić, czy dźwięk jest udostępniany Twojemu rozmówcy. W razie potrzeby wyłączysz mikrofon jednym ruchem.


SWYTCH: miniaturowy most wideokonferencyjny


Jeśli w Twoim biurze lub poza nim pracownicy wykorzystują różne oprogramowania do wideokonferencji, SWYTCH jest produktem dla Ciebie. To niewielkie, przenośne urządzenie rozwiązuje problemy z kompatybilnością platform wideo, pozwalając na komunikację osobom, które w tym samym czasie korzystają z dwóch różnych aplikacji. Logitech SWYTCH Connector ułatwia udział w wideokonferencjach i prezentacjach, a także pozwala na transmisję strumieniową między zespołami. Podłączysz go do dowolnego urządzenia z portem USB typu A lub C (obsługuje standard 3.0 i wyższe).Nowoczesny system rezerwacji sal


W ofercie producenta znajdziesz panele rezerwacyjne Logitech TAP Scheduler. Produkty te pozwalają na łatwe zarządzanie salami konferencyjnymi. Duży, interaktywny wyświetlacz prezentuje wszystkie potrzebne informacje o dostępności wybranego pomieszczenia. Dzięki integracji z firmowym kalendarzem zarezerwujesz pokój spotkań na określoną godzinę i natychmiast powiadomisz o tym swoich współpracowników. Urządzenie zostało przystosowane do montażu na szkle, w futrynach i na ścianach. Panel jest wyposażony w diodę LED, która sygnalizuje status sali.


Rozwiązania Logitech wynoszą współpracę zdalną i hybrydową na wyższy poziom


Jedyną stałą w naszym życiu jest zmiana – zarówno w sprawach prywatnych, jak i w biznesie. Najnowsze rozwiązania od Logitech pozwalają przedsiębiorcom łatwiej zaadaptować funkcjonowanie organizacji do zmiennych warunków pracy zdalnej i hybrydowej. Wdrożenie opisanych powyżej produktów pomaga pracownikom oraz całym zespołom wykonywać obowiązki szybciej, a także skuteczniej - niezależnie od lokalizacji i bez uszczerbku na wydajności czy kreatywności.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach Logitech lub szukasz integratora, który wdroży nowoczesny, kompleksowy system do współpracy wideo, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością Ci pomożemy!

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę